Zoopark Na Hrádečku

Zoopark Na Hrádečku je soukromá zoologická zahrada s rozlohou 10 ha. Pojmenování bylo odvozeno od historického názvu kopce, na kterém se zoopark nachází. Návštěvníci, nejvíce oceníte rodinnou atmosféru a velmi zajímavé komentované prohlídky s krmením. ZOOpark na Hrádečku, Romana Albrechtová ZOO, ZOO Hrádeček, Zoologická Zahrada na Hrádečku, ZOO na Hrádečku.
Zoopark Na Hrádečku
Zoopark Na Hrádečku

Webová stránka:
www.zoonahradecku.cz

Region:
Jihočeský kraj

Adresa:
Horní Pěna 378 31
Horní Pěna 51

GPS souřadnice:
49.107555N
15.032455E

Zoopark Na Hrádečku mapa
Zoopark Na Hrádečku mapa

Nyní v Zooparku Na Hrádečku naleznete 8 druhů drápkatých opic, lemury, pumy, velbloudy, lamy, klokany, osly, 3 druhy pštrosů, nosály, mývaly, dikobrazy, varany, krokodýly a další… Momentálně v Zooparku chovájí cca 130 druhů zvířat.

Návštěvníci, nejvíce oceníte rodinnou atmosféru a velmi zajímavé komentované prohlídky s krmením. Ve kterých se dozví zajímavých informací a hlavně jste ke zvířatům blíže, než při klasické návštěvě jiné zoo. V zoo máte možnost za asistence ošetřovatele nakrmit vybrané druhy zvířat.

Zoo Na Hrádečku také nabízí i vzdělávací komentované prohlídky pro školy, školky, tábory, firmy a zajišťuje odborný výcvik studentů. Spolupracují s vysokými školami na realizace diplomových prací studentů, týkajících se etologie, fyziologie a systematiky.

Dále Zoopark Na Hrádečku nabízí stát se na 8 hodin ošetřovatelem. Za asistence ošetřovatelů se dostanete do blízkosti různých zvířátek. Budete je moci nakrmit a dozvědět se zajímavé informace a vyzkoušet si, co taková práce ošetřovatele obnáší.

ZOO Hrádeček
Zoo na Hrádečku
Zoopark na Hrádečku
Romana Albrechtová zoo
Zoologická Zahrada na Hrádečku

Zoopark na Hrádečku, Romana Albrechtová zoo, ZOO Hrádeček, Zoologická Zahrada na Hrádečku, Zoo na Hrádečku.

Konec Nudy

Kam o víkendu na výlet, Tipy na výlet středočeský kraj, ZOO Praha.

Konec Nudy

Jsem tady pro Vás …