10 tipů kam na výlet v okolí Prahy
10 tipů kam na výlet v okolí Prahy

10 tipů kam na výlet v okolí Prahy

10 tipů kam na výlet v okolí Prahy, Výlet kolem Prahy, Výlety v okolí prahy, 10 tipů kam na výlet Středočeský kraj, 10 tipů kam o víkendu na výlet Středočeský kraj. Přírodní rezervace Břežanské údolí,

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10 tipů kam na výlet v okolí Prahy

Vodácké Kempy Vltava

Kempy Vltava, Sjíždění Vltavy, Kempy na Vltavě, Vodácké kempy Vltava, Vodácké kempy na Vltavě. Kemp Pod Hrází, Kemp Herbertov, Kemp U tří veverek, Tábořiště U Indiána, Kemp u Nojdy, Kemp Branná.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vodácké Kempy Vltava

Kam o víkendu na výlet

Kam o víkendu na výlet, Výlet o víkendu, Kam o víkendu s dětmi, Kam o víkendu do přírody. Museum Kampa, Dobře ukrytá rozhledna Járy Cimrmana, Rešovské vodopády, Stezka korunami stromů Lipno.

3 komentáře

Muzeum v přírodě

Tipy kam do muzea v přírodě: Hanácké muzeum v přírodě, Muzeum v přírodě Vysočina, Muzeum v přírodě Zubrnice, Valašské muzeum v přírodě.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Muzeum v přírodě

Kamzíkova Stezka Hrubá Voda

Kamzíkova Stezka Hrubá Voda je unikátní systém prolézaček a překážek, které v širokém okolí nemají obdoby! Ukažte svým dětem, co to znamená lézt po stromech.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kamzíkova Stezka Hrubá Voda

14 tipů kam k vodě v ČR

TOP 14 tipů kam k vodě v ČR, seznam nejkrásnějších míst ke koupání. Tipy Kam k Vodě v ČR, tipy na výlet, nejlepší koupání v čr, kam na koupaliště, kam na výlet.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 14 tipů kam k vodě v ČR

Lom Šifr Svobodné Heřmanice

Lom Šifr Svobodné Heřmanice nabízí krásné místo, křišťálově průzračná voda, kde lze krásně sledovat ryby. Vhodné k odpočinku, pikniku, fotografování a vypadá to že i na stanování.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lom Šifr Svobodné Heřmanice

Lom Rampa u Černé Vody

Lom Rampa u Černé Vody nedaleko Jeseníku v Rychlebských horách je skvělé místo na koupaní. Možnost skákání do vody z výšky od dvou do šestnácti metrů. Je zde místo na stany a parkování je hned u lomu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lom Rampa u Černé Vody

Jezero Konětopy

Jezero Konětopy s kvalitní vodou a jezerem obklopujícím borovicovým lesem. Pláže jsou zde travnaté, ale i písečné. Na jezeru je možno velkou část roku rybařit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jezero Konětopy

Zatopený lom Jimlíkov

Zatopený lom Jimlíkov nedaleko vesničky je oblíbeným místem ke koupání s nádherně čistou vodou. Pokud chcete zažít netradiční koupání v nádherně čisté vodě.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zatopený lom Jimlíkov

Caravan Camp Valek

Caravan Camp Valek nabízí příjemnou dovolenou v krásné přírodě nedaleko Prahy. Kemp je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete v karavanu, stanu, v chatkách nebo pokojích.

1 Komentář

Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky nabízí ideální podmínky pro prožití klidné rodinné dovolené. Pro děti i dospělé zde je mnoho možností sportovního, zájmového i kulturního vyžití.

1 Komentář

Koupaliště Flošna

Koupaliště Flošna nabízí zábavu a osvěžení pro celou rodinu. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky (zdarma). Stromy v letním období zajišťují potřebný stín.

1 Komentář

Konec obsahu

Žádné další stránky k načtení