Zatopený lom Jimlíkov

Zatopený lom Jimlíkov nedaleko vesničky je oblíbeným místem ke koupání s nádherně čistou vodou. Pokud chcete zažít netradiční koupání v nádherně čisté vodě.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zatopený lom Jimlíkov

Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky nabízí ideální podmínky pro prožití klidné rodinné dovolené. Pro děti i dospělé zde je mnoho možností sportovního, zájmového i kulturního vyžití.

1 Komentář

Vinice Grébovka

Vinice Grébovka dříve zabíraly celou plochu dnešních Havlíčkových sadů. V současnosti se tu tak svérázně mísí charakter městského parku a unikátních pozůstatků vinice.

2 komentáře

Zoo Praha

ZOO Praha a jejich pýchou je Údolí slonů, ve kterém mohou návštěvníci sledovat početné stádo slonů indických. Výjimečné je také Velemlokárium, ve kterém lze spatřit největší obojživelníky světa.

4 komentáře

Hanácké muzeum v přírodě

Hanácké muzeum v přírodě je jedinečným dokladem hliněného lidového stavitelství z oblasti Hané. Areál se skládá ze tří špaletových stodol z první poloviny 19. století a jedné stodoly z roku 1987.

4 komentáře

Muzeum v přírodě Vysočina

Muzeum v přírodě Vysočina je půvabným místem na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů. Expozice přinášejí svědectví o životě a práci rolníků od první poloviny 19. století do poloviny 20. století.

3 komentáře

Průhonický Park

Průhonický Park který stojí za vidění v každé roční době. Cestou údolím minete i tři romantické stavby parku. Prvním je umělá zřícenina na ostrohu nad Botičem. Pak je tu Rybárna a Česká chaloupka.

3 komentáře

Štramberk

Štramberk je městečko které je zasazeno do centrální části Štramberské vrchoviny v předhůří Beskyd. Díky malebnosti je toto město často nazýváno Moravským Betlémem.

3 komentáře

Rozhledna Ještěd

Rozhledna Ještěd Vás uchvátí svím krásným výhledem na všechny světové strany. Na vrcholu naleznete hotel s restaurací, televizní vysílač a také přírodní park. Před stavbou vysílače zdobil Ještěd velký kříž.

3 komentáře

Konec obsahu

Žádné další stránky k načtení