Nejlepší koupaliště v Praze

Koupaliště v Praze - Kam do bazénu v Praze - Nejlepší koupání v Praze - Kam na koupaliště Praha - Nejlepší koupaliště v Praze - Koupaliště Stírka - Biotop Lhotka - Koupaliště Pražačka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nejlepší koupaliště v Praze

Hostivařská přehrada

Hostivařská přehrada je přístupná ze všech stran, ať se vydáte z Jižního města, Hájí, Hostivaře, Měcholup nebo Petrovic. Přehrada se nachází v Hostivařském lesoparku který nabízí přírodní koupaliště v Praze.

2 komentáře

Koupaliště Slavia

Koupaliště Slavia nabízí kromě krytého plaveckého 25m bazénu a krytého dětského výukového bazénu pro děti. Je součástí i venkovní bazén s diváckou tribunou a dva nepravidelné dětské bazény.

3 komentáře

Koupaliště Stírka

Koupaliště Stírka nabízí možnost zapůjčení lehátek, slunečníků, dětský oválný bazén s vodním hřibem a skluzavkou. Ale také velký bazén 42,5 x 16,5 metrů s maximální hloubkou 2,3 metrů.

4 komentáře

Koupaliště Pražačka

Koupaliště Pražačka je venkovní koupání nedaleko centra města s kouskem přírody. V letních měsících je koupaliště na Pražačce ideální volbou. Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci.

3 komentáře

Koupaliště Petynka

Koupaliště Petynka Praha je krásné koupaliště pro veřejnost! Letos se můžete těšit opět na bazén s křišťálovou vodou, dětské brouzdaliště, tobogán s časomírou, spousty dětských atrakcí a sportovišť.

5 komentářů

Koupaliště Džbán

Koupaliště Džbán je venkovní koupaliště na okraji Prahy 6. Přírodní koupaliště je z jedné strany za poplatek. Na pravém břehu jsou vybudovány travnaté pláže s pozvolným vstupem do vody.

3 komentáře

Biotop Radotín

Biotop Radotín tvoří uzavřený okruh vody oddělený fóliemi od okolního prostředí. Celý areál je zatravněn s umělou závlahou a je oplocen. Biotop nabízí koupací jezero, převlékárny, venkovní sprchy, rychlé občerstvení.

4 komentáře

Koupaliště Lhotka

Koupaliště Lhotka nabízí pro návštěvníky koupací jezero ve tvaru nepravidelného oválu s hloubkou v plavecké části až 3,25 m. Dále jsou návštěvníkům k dispozici šatny, sprchy, WC, klubovna, stánek s občerstvením.

3 komentáře

Konec obsahu

Žádné další stránky k načtení