Tipy na výlet středočeský kraj

Tipy na výlet středočeský kraj a kam na výlet středočeský kraj, tak to jsou dva výrazy které asi hledáte, když chcete vyrazit někam třeba o víkendu na výlet. Stránka je aktualizovaná podle přidávaných příspěvků. Tipy na výlet středočeský kraj, kam na výlet středočeský kraj, kam o víkendu na výlet středočeský kraj.

Tipy na výlet středočeský kraj
Tipy na výlet středočeský kraj jezero Konětopy

Kujalův lom je zatopený lom v Hřiměždicích, který láká v létě mnoho návštěvníků. Mezi skalami je nevelké jezero na koupání. Voda je příjemná a osvěžující. Na některých místech kolmé stěny bývalého žulového lomu slouží ke skokům do vody.

Lom Hříměždice
Lom Hříměždice

Jezero Lhota leží v lese východně od obce Lhota. Jezero má vodní plochu 25ha a hloubku až 14m. Jezero Lhota je obrovská vodní plocha s čistou a teplou vodou, písečnými plážemi a borovým lesem.

Jezero Lhota
Jezero Lhota

Hlavní pláž koupaliště je rozdělena na dvě části. Písečnou a travnatou plochu. Najdete zde sociální zařízení, sprchy, kabinky na převlékání.

Jezero Poděbrady
Jezero Poděbrady

Caravan Camp Valek nabízí příjemnou dovolenou v krásné přírodě nedaleko Prahy. Kemp je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete v karavanu, stanu, v chatkách nebo pokojích. Součástí kempu je i večerní bar, samoobslužný “Letní bufet” a velké koupaliště.

Caravan Camp Valek
Caravan Camp Valek

Jezero Konětopy leží mezi obcemi Konětopy a Dřísy. Jezero se nachází poblíž hlavní silnice mezi výše uvedenými obcemi. Uvnitř areálu jezera je vyhrazená plocha k parkování. Plocha je zčásti oplocená a poskytuje příjemné prostředí k letní rekreaci.

Jezero Konětopy pláž
Jezero Konětopy

V různorodosti herních prvků si vybere snad každé dítě. Najdete zde Lesní město a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky, Vodní svět a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici.

Park Mirakulum mapa
Park Mirakulum

Kam na výlet
Tipy na výlet
Tipy na výlet středočeský kraj
Kam na výlet středočeský kraj
Kam o víkendu na výlet středočeský kraj.

Tipy na výlet středočeský kraj, kam na výlet středočeský kraj, kam o víkendu na výlet středočeský kraj, kam do přírody.

Konec Nudy

Jsem tady pro Vás …