Tipy kam k vodě v Praze

Tipy kam k vodě v Praze, Seznam koupališť v Praze, Kam k vodě v Praze, Koupaliště Praha, Bazény Praha. Koupaliště Ládví, Koupaliště Slavia, Koupaliště Stírka, Koupaliště Praha, Koupaliště Džbán, Koupaliště Podolí, Koupaliště Lhotka, Koupaliště Petynka, Koupaliště Čakovice, Koupaliště Pražačka, Koupaliště Klánovice, Hostivařská přehrada, Koupaliště Divoká Šárka, Koupaliště ( biotop ) Radotín
Tipy kam k vodě v Praze

Seznam koupališť:

Koupaliště Lhotka – Pro návštěvníky je k dispozici koupací jezero o rozloze 5 570 m. Ve tvaru nepravidelného oválu s hloubkou v plavecké části až 3,25 m. Dále jsou návštěvníkům k dispozici šatny, sprchy, WC, klubovna, stánek s občerstvením.

Koupaliště Biotop Radotín, má půdorysný tvar nepravidelného oválu. Připomínající ledvinu o rozměrech přibližně 62,0 x 75,0 m. Je umístěno ve střední části areálu.

Koupaliště Divoká Šárka se nachází v Šáreckém údolí zvaném Divoká Šárka. Údolí tvoří vysoké skály mezi nimiž protéká Šárecký potok, který Vás zavede až ke koupališti Divoká Šárka.

Koupaliště Petynka Praha je krásné koupaliště pro veřejnost! Letos se můžete těšit opět na 50 metrový bazén s křišťálovou vodou. Dětské brouzdaliště, tobogán s časomírou, spousty dětských atrakcí a sportovišť.

Koupaliště Pražačka je sportovní i relaxační částí – to je koupaliště Pražačka na Praze 3. Venkovní koupání nedaleko centra města s kouskem přírody. Celková velikost bazénu je 26 metrů v délce a 14,5 metru do šířky.

Koupaliště Klánovice se nachází v Praze 9, v jedné z nejhezčích pražských obcí. Najdete zde areál ideální k relaxaci a odpočinku. Velmi příjemné posezení pod slunečníky.

Koupaliště Čakovice nabízí dva bazény dlouhé 50 metrů. První bazén je vhodný pro malé děti, na kraji je to brouzdaliště. Do tohoto bazénu také vede tobogán (46 metrů), vstup na na tobogán je zdarma.

Koupaliště Stírka nabídne dětský oválný bazén s vodním hřibem a skluzavkou. Velký bazén 42,5 x 16,5 metrů s maximální hloubkou 2,3 metrů (dno bazénu se postupně svažuje). Koupaliště Stírka nabízí rovněž možnost zapůjčení lehátek a slunečníků.

Koupaliště Ládví je je ukrytém mezi panelovými domy. Koupaliště je bezbariérové, takže si koupání mohou užít opravdu všichni.

Koupaliště Podolí se nachází v pražské čtvrti Podolí v bývalém Podolském lomu. Plavecký stadion Podolí je velké rekreační zařízení.

Koupaliště Slavia je umístěn uprostřed městské zástavby v části Vršovic. Byl vybudován v sedmdesátých letech 20. století jako součást sportovního komplexu SK Slavia Praha. Kromě krytého plaveckého 25m bazénu a krytého dětského výukového bazénu pro děti.

Hostivařská přehrada je přehradní nádrž na potoce Botiči. Přehrada se nachází v Hostivařském lesoparku který nabízí největší přírodní koupaliště v Praze.

Koupaliště Džbán je venkovní koupaliště na okraji Prahy 6. Přírodní koupaliště, z jedné strany za poplatek. Vodní nádrž vybudovaná na Litovickém potoce v katastru Vokovic.

Tipy kam k vodě v Praze

Seznam koupališť v Praze

Kam k vodě v Praze

Koupaliště Praha

Tipy kam k vodě v Praze, Seznam koupališť v Praze, Kam k vodě v Praze, Koupaliště Praha, Bazény Praha

——————————————

Koupaliště Ládví, Koupaliště Slavia, Koupaliště Stírka, Koupaliště Praha, Koupaliště Džbán, Koupaliště Podolí, Koupaliště Lhotka, Koupaliště Petynka, Koupaliště Čakovice, Koupaliště Pražačka, Koupaliště Klánovice, Hostivařská přehrada, Koupaliště Divoká Šárka, Koupaliště ( biotop ) Radotín

Konec Nudy

Jsem tady pro Vás …