Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno je celorepublikový unikát a první stezka svého druhu v České republice. Stezka je začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Lipna. Můžete se těšit na 11 adrenalinových sekcí pro děti a jeden z nejdelších suchých tobogánů v České republice. Stezka Korunami Stromů Lipno, Stezka v Korunách Stromů, Lipno Stezka Korunami Stromů, Stezka Lipno, Korunami Stromů Lipno.
Stezka korunami stromů Lipno
Stezka korunami stromů Lipno

Webová stránka:
www.stezkakorunamistromu.cz

Region:
Jihočeský kraj

Adresa:
Lipno nad Vltavou 382 78
Lipno nad Vltavou 307

GPS souřadnice:
48.643797N
14.220346E

Stezka korunami stromů Lipno most
Stezka korunami stromů Lipno

Ohromující výhled na Lipenské jezero, šumavskou přírodu a vrcholky rakouských Alp. To vše Vám bude odměnou za vystoupání po 675 metrů dlouhé lávce až do výše 40 metrů!

Na stezce naleznete kromě vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. To vše dělá ze Stezky ideální cíl pro výlet aktivních návštěvníků, rodin i seniorů. Díky své bezbariérové konstrukci je Stezka vhodná pro všechny návštěvníky. Stezka korunami stromů Lipno nabízí dosud neobjevenou dimenzi volnočasové aktivity.

Adrenalinová a vzdělávací zákoutí
Prožijte neobvyklé zážitky na 11 adrenalinových zastávkách, které jsou podél Stezky vytvořeny. Vrcholným zážitkem je jeden z nejdelších suchých tobogánů v České republice.

Večerní Stezka a koncerty
Nechte se unášet na vlnách jazzu, swingu, blues, nebo vážné hudby. Známí hudebníci předvádí své umění přímo na Stezce korunami stromů. Zažijte romantické chvíle při večerní procházce nad korunami stromů.

Stezka Lipno
Korunami Stromů Lipno
Stezka v Korunách Stromů
Lipno Stezka Korunami Stromů
Stezka Korunami Stromů Lipno

Stezka Korunami Stromů Lipno, Stezka v Korunách Stromů, Lipno Stezka Korunami Stromů, Stezka Lipno, Korunami Stromů Lipno.

Konec Nudy

Kam o víkendu na výlet, Tipy na výlet středočeský kraj, Jeskyně Balcarka.

Konec Nudy

Jsem tady pro Vás …