Středočeský kraj

Výlety po nejkrásnějších místech …

10 tipů kam na výlet v okolí Prahy
10 tipů kam na výlet v okolí Prahy

10 tipů kam na výlet v okolí Prahy

10 tipů kam na výlet v okolí Prahy, Výlet kolem Prahy, Výlety v okolí prahy, 10 tipů kam na výlet Středočeský kraj, 10 tipů kam o víkendu na výlet Středočeský kraj. Přírodní rezervace Břežanské údolí,

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 10 tipů kam na výlet v okolí Prahy

Jezero Konětopy

Jezero Konětopy s kvalitní vodou a jezerem obklopujícím borovicovým lesem. Pláže jsou zde travnaté, ale i písečné. Na jezeru je možno velkou část roku rybařit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jezero Konětopy

Caravan Camp Valek

Caravan Camp Valek nabízí příjemnou dovolenou v krásné přírodě nedaleko Prahy. Kemp je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Ubytovat se můžete v karavanu, stanu, v chatkách nebo pokojích.

1 Komentář

Jezero Poděbrady

Jezero Poděbrady kdy hlavní pláž koupaliště je rozdělena na dvě části, písečnou a travnatou plochu. Najdete zde sociální zařízení, sprchy, kabinky na převlékání.

1 Komentář

Jezero Lhota

Jezero Lhota leží v lese východně od obce Lhota. Jezero má vodní plochu 25ha a hloubku až 14m. Jezero Lhota je obrovská vodní plocha s čistou a teplou vodou, písečnými plážemi a borovým lesem.

2 komentáře

Kujalův lom

Kujalův lom je zatopený lom v Hřiměždicích, který láká v létě mnoho návštěvníků. Mezi skalami je nevelké jezero na koupání, voda je zde příjemná a osvěžující.

2 komentáře

Konec obsahu

Žádné další stránky k načtení