Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky nabízí ideální podmínky pro prožití klidné rodinné dovolené. Pro děti i dospělé zde je mnoho možností sportovního, zájmového i kulturního vyžití. Kam do kempu, Kemp Sedmihorky, AutoKemp Sedmihorky, AutoCamp Sedmihorky.
Kemp Sedmihorky
Kemp Sedmihorky

Webová stránka:
www.campsedmihorky.cz

Region:
Liberecký kraj

Adresa:
Karlovice 511 01
Sedmihorky 72

GPS souřadnice:
50.5595283N
15.1875411E

Ceník / Vstupné:
www.campsedmihorky.cz/cenik

Otevírací doba:
Po – Ne 6:00 – 12:00 /13:00 – 22:00

Kemp Sedmihorky mapa
Kemp Sedmihorky mapa

V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství přírodních lokalit. Geologicky velmi rozmanitá oblast je plná skalních měst. ,Vyhaslých sopek, hlubokých romantických údolí, rybníků, lesů a luk. Většinu území tvoří prastaré mořské usazeniny. Které čas vymodeloval do seskupení pískovcových skal – tzv. skalních měst. Pro své mimořádné přírodovědné hodnoty byla oblast Českého ráje vyhlášena geoparkem UNESCO.

Chatky:
Pět prostorných patrových chat s balkónem a verandou. Obsahují 7 lůžek, stolek, křesílka a sociální zařízení. Kuchyňku s vybavením, lednici, topení – vhodné i pro zimní období. Kvalitní sjezdařské areály pro náročné jsou pouhých 30 min. jízdy od kempu v Jizerkách a Krkonoších.

Malá chatka:
2-, 3-, 4-lůžkové chaty (celková kapacita je 179 lůžek) Vybavení – malá lednička, povlečené lůžkoviny, stolek se židlemi, skříň, zrcadlo, police a zásuvky. Chatky nemají vlastní příslušenství. Vytápění přímotopem.

Karavanová stání:
Cca 70 vyznačených ploch pro karavany. Elektrické přípojky (16A), výlevka pro chemická WC. Servisní stání pro obytná auta s vlastní nádrží.

Mobilní domy:
Prostorný přízemní domek pro 6 – 8 osob s množstvím úložného prostoru. Splachovací WC, umyvadlo a sprchový kout. Kompletně vybavená kuchyň – lednice, vařič, trouba, digestoř, nerezový dřez a základní nádobí. Ložnice – tři pokojíčky, každý se dvěma postelemi (v jedné palandy) + rozkládací gauč. U domku je teráska s venkovním sezením, ideální pro rodinu s dětmi.

Plocha pro stany:
Louky jsou vyhrazeny pouze stanům. Kdo chce mít svůj dopravní prostředek na očích, může parkovat podél cest, které stanové louky lemují.

Louka ROMANTIKA:
Je vhodná pro každého kdo, si chce odpočinout od hluku aut a civilizace. Protože u této louky se nesmí parkovat, ani k ní vjíždět autem. Prostě idylka… (Na louce je možné stanovat pouze v červenci a srpnu)

Stany s podsadou:
Pro lehkonohé poutníky bez vlastních stanů. 2 lůžka – čalouněné postele bez lůžkovin, které nelze dát k sobě. Je mezi nimi ulička, na zemi je dřevěná podlážka. Nezapomeňte si vlastní spacáky a karimatky!

Indiánská TeePee:
Pro malé i velké dobrodruhy jsou připraveny 2 indiánská týpí. V každém je 5 dřevěných roštů na které si položíte vlastní spacák a karimatku. Další osoby se můžou vyspat na zemi, ale je to na úkor prostoru. Cena je za celé typí na noc bez rozdílu počtu osob, které jej obývají.

Kam do kempu
Kemp Sedmihorky
AutoKemp Sedmihorky
AutoCamp Sedmihorky

Kam do kempu, Kemp Sedmihorky, AutoKemp Sedmihorky, AutoCamp Sedmihorky.

Konec Nudy

Kam o víkendu na výlet, Tipy na výlet středočeský kraj, Nejlepší koupaliště v Praze.

Konec Nudy

Jsem tady pro Vás …